Vsmart Extensions
Gminne Centrum Kultury i Bibliotek
Zapraszamy do zapoznania się z kolejną porcją darmowych propozycji kulturalnych dostępnymi on-line PDF Drukuj Email

W związku z kwarantanna społeczną i zamkniętymi instytucjami kultury, poniżej przedstawiamy kolejne propozycje kulturalne dostępne online. Zapraszamy do obejrzenia wystaw, koncertów, oper, spektakli:
1.Teatr żydowski
LINK1
LINK2
2.Akademia tańca online
LINK
3.Pani Teatrzyk – propozycja dla dzieci
LINK
4.Teatr Groteska
LINK
5.Muzeum II Wojny Światowej
LINK
6.Wirtualne zwiedzanie wystawy w Centrum Sztuki Mościce
LINK
7. Teatr animacji
LINK
8. Warszawskie Zoo
LINK

 

 
Środowe wydanie krzyżówek PDF Drukuj Email

Zapraszamy na kolejne krzyżówki. Wspólnie z bliskimi dołączmy do zabawy i spędźmy miło czas. Rozwiązania prosimy przesyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Życzymy powodzenia!

Zadanie nr 9 – kto to taki

Zadanie nr 10 – bohaterowie literaccy

 
Zrzuć koronę – uszyj maskę PDF Drukuj Email

 
„Higiena na raty” seria filmów w oparciu o wystawę „Kąpiel w balii. Zwyczaje higieniczne dawnej wsi”” PDF Drukuj Email

Gmina Skrzyszów dołącza do akcji #zostanwdomu. W tym celu Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie postanowiło stworzyć serię amatorskich filmów „Higiena na raty”, podczas których pracownicy instytucji opowiedzą o sposobach dbania o czystość, które stosowali nasi przodkowie. W każdym odcinku podejmowany będzie inny temat i zostanie on opowiedziany z przymrużeniem oka. Wszystkie filmy powstaną w oparciu o wystawą „Kąpiel w balii. Zwyczaje higieniczne dawnej wsi”, która przybyła do biblioteki w Szynwałdzie z Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku, a ze względów epidemii nie może zostać udostępniona do zwiedzania na żywo.

Link do filmu: https://www.dailymotion.com/video/x7swrgl

 
Krzyżówki na dzisiaj PDF Drukuj Email

Zapraszamy na kolejne krzyżówki. Wspólnie z bliskimi dołączmy do zabawy i spędźmy miło czas. Rozwiązania prosimy przesyłać  na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Życzymy powodzenia!

Zadanie nr 7 – krzyżówka

Zadanie nr 8 – pseudonimy


 
Kolejna porcja krzyżówek i łamigłówek PDF Drukuj Email

Czy poradziliście sobie z weekendowym wyzwaniem? – mamy nadzieję, że tak. Zapraszamy na kolejne zadania logiczne, zagadki, krzyżówki. Zaproście swoich bliskich do wspólnej zabawy i spędźcie miło czas. Rozwiązania prześlijcie niezmiennie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Życzymy powodzenia!

Zadanie 3,4.,

Zadanie nr 5.krzyżówka,

zadanie 6. tytuły utworów

 
Zapraszamy do skorzystania z weekendowych ofert GCKiB PDF Drukuj Email

W związku z zaistniałą sytuacją, która wiąże się z licznymi ograniczeniami, Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie przygotowało ofertę rozrywek na najbliższy weekend. W czasie, kiedy nasze biblioteki są zamknięte, proponujemy wspólną zabawę.
Będziemy układać dla Was krzyżówki, rebusy, zagadki bądź inne zadania logiczne, związane z literaturą. Codziennie będziemy je umieszczać na naszej stronie internetowej. Na koniec tygodnia ogłosimy zwycięzcę, tj. osobę, która prawidłowo rozwiązała najwięcej zadań oraz najszybciej je nam przesłała na adres:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Krzyżówki i inne formy zadań będą tworzone z przeznaczeniem dla dzieci, ale także dla dorosłych. Liczymy na rodzinne rozwiązywanie naszych zadań umysłowych i przyjemne spędzanie czasu. Dzisiaj pierwsze zadania na weekend. 
Życzymy powodzenia!


Zadanie nr 1. krzyżówka,
Zadanie nr 2. tytuły książek

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 109

Znajdź książkę

BIP

Lokalizacja

JĘZYK ANGIELSKI

Album o Szynwałdzie

Joomla extensions by Siteground Hosting