Vsmart Extensions
Gminne Centrum Kultury i Bibliotek
UWAGA KOMUNIKAT! PDF Drukuj Email

Szanowni Państwo,
w związku z komunikatem Prezesa Rady Ministrów z dniem 20 marca 2020 r. do 12 kwietnia 2020 r. wprowadzony zostaje stan epidemii na terenie kraju. Do tego też dnia zostaje przedłużone zawieszenie zajęć w szkołach i przedszkolach.

Ponadto do 12 kwietnia 2020 r. odwołane zostają wszystkie zajęcia dodatkowe, w tym zajęcia sportowe, aerobik, itp. Zawieszona zostaje również działalność: bibliotek, klubów sportowych, organizacji pozarządowych i kół gospodyń wiejskich na terenie Gminy Skrzyszów.

 
INFORMACJA DLA CZYTELNIKÓW BIBLIOTEK GMINY SKRZYSZÓW! PDF Drukuj Email

W związku z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego o zamknięciu instytucji kultury, wszystkie biblioteki na terenie Gminy Skrzyszów zostały zamknięte dla użytkowników na czas od 12 do 25 marca 2020 r.

Wszystkie wypożyczone przez Państwa książki są w związku z tym prolongowane.

Prosimy nie reagować na wysyłane Państwu pocztą elektroniczną przypomnienia i monity, które są generowane automatycznie przez system biblioteczny.

Żadne kary za przetrzymanie wypożyczonych książek nie będą oczywiście naliczane.


 
Zapraszamy do zapoznania się z darmowymi propozycjami kulturalnymi dostępnymi on-line PDF Drukuj Email

W związku z kwarantanna społeczną i zamkniętymi instytucjami kultury, poniżej przedstawiamy kilka propozycji kulturalnych dostępnych online. Zapraszamy do obejrzenia wystaw, koncertów, oper, spektakli, które można obejrzeć bezpłatnie.

 

Więcej…
 
Źródła i materiały edukacyjne do bezpłatnego wykorzystania PDF Drukuj Email

Zapraszamy do korzystania z bezpłatnych materiałów edukacyjnych. Choć instytucje kultury są zamknięte dla publiczności, wiele ich zbiorów i materiałów edukacyjnych jest nadal dostępnych za pośrednictwem internetu. Biuro Programu „Niepodległa” przedstawia bogatą listę darmowych źródeł dotyczących naszego dziedzictwa, z których mogą korzystać nie tylko szkoły.
Wiele instytucji włączyło się w świętowanie stulecia Odzyskania Niepodległości oraz odbudowy polskiej państwowości w ramach Programu Wieloletniego „Niepodległa” – w ten sposób powstała ogromna baza wiedzy, z której każdy może skorzystać. Prezentujemy zbiór publikacji i portali internetowych, w których można znaleźć najciekawsze artykuły dotyczące historii, kultury i sztuki, materiały edukacyjne, wywiady, scenariusze lekcji itp.
Listę materiałów edukacyjnych można znaleźć na stronie: https://niepodlegla.gov.pl/o-niepodleglej/zrodla-i-materialy-edukacyjne/. Lista jest aktualizowana.

Zapraszamy do korzystania!
Biuro Programu „Niepodległa”

 
UWAGA KOMUNIKAT! PDF Drukuj Email

 
UWAGA KOMUNIKAT! PDF Drukuj Email

...

W związku z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, profilaktycznie wszystkie wydarzenia kulturalno-sportowe, wycieczki szkolne, zgromadzenia publiczne w tym zebrania wiejskie itp. na terenie gminy Skrzyszów zostają wstrzymane do odwołania.

...


 
Turniej Szachowy w Szynwałdzie PDF Drukuj Email

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 109

Znajdź książkę

BIP

Lokalizacja

JĘZYK ANGIELSKI

Album o Szynwałdzie

Joomla extensions by Siteground Hosting