Vsmart Extensions
MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK PDF Drukuj Email

 

MAŁA KSIĄŻKA - WIELKI CZŁOWIEK


Projekt dla dzieci w wieku przedszkolnym (urodzonych w latach 2014-2017) realizowany jest w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała Książka - Wielki Człowiek” we współpracy z bibliotekami publicznymi i ma na celu zachęcenie rodziców do wspólnego czytania z dziećmi.

Aby przystąpić do projektu, należy odwiedzić z dzieckiem jedną z bibliotek na terenie Gminy Skrzyszów i zapisać je do niej (jeśli nie jest jeszcze zapisane). Następnie wypożyczyć książkę z księgozbioru dziecięcego i odebrać wyjątkową Wyprawkę Czytelniczą, w której znajdzie się książka odpowiednia do wieku dziecka, broszura informacyjna dla rodziców oraz Karta Małego Czytelnika.

Za każdą wizytę w bibliotece, która zakończy się wypożyczeniem przynajmniej jednej książki, przedszkolak otrzyma naklejkę do przyklejenia na kartę, a kiedy uzbiera ich dziesięć, zostanie nagrodzony imiennym dyplomem.

Dzięki akcji dziecko pozna ważne miejsce na czytelniczej mapie dzieciństwa (bibliotekę) i zostanie pełnoprawnym uczestnikiem życia kulturalnego.

 

Zapraszamy do udziału w akcji już od 1 października

 

Znajdź książkę

BIP

Lokalizacja

JĘZYK ANGIELSKI

Album o Szynwałdzie